Товарів - 0 Сума - 0$

Оплата

Ви можете перерахувати нам любу суму,вказавши в полі «назначение платежа»,за що Ви пересилаете гроші (наприклад,передоплата замовлення).
  Якщо оплата з допомогою WebMoney Вас не влаштовує або Ви хочете оплатити іншою валютою (не WMU) - звяжіться з нами за допомогою вказаних контактів,ми знайдемо компроміс. Ми приймаєм різні способи оплати,інтернет гроші,банківські перекази,готівка і інші.
  Запропоновані товари чи послуги пропонуються не від підприємства,яке експлуатує систему WebMoney Transfer . Ми є незалежним підприємством, яке виконує  послуги,і самостійно приймаємо рішення   по формуванню ціни . Підприємства ,які експлуатують WebMoney Transfer ,не получають комісійних винагород чи інших винагород за участь в предоставленні послуг  і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність.
  Атестація,проведена зі сторони WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв’язку і підтверджує особу.Вона здійснюється по нашому бажанню,і не означає що ми якось пов’язані з продажами операторів системи WebMoney Transfer.