Товарів - 0 Сума - 0$

Як ми працюємо

Наші можливості.

Ви можете вибрати одну або декілька  картин з колекції на сайті або  розмістити замовлення  по телефону.

Крім запропононих картин ми також пропонуєм послуги по оформленню і декорації  приміщень,квартир,офісів.Копії картин ,дизайн інтер`єрів та розробка бренд-буків та логотипів фірм та продуктів.Вироби з металу,скла ,каменю,кераміки.

Копії картин відомих художників.

Ціна на виготовлення копій  картин залежить від вибраного розміру та складності.З цінами ви можете ознайомитись тут. Додатково оплачуються витрати  в випадку якщо ви замовляєте додаткові послуги такі як оформлення картин в багет, доставка різними службами  Автолюкс,САТ....Після розміщення і оформлення замовлення,необхідно внести передоплату в розмірі 30% від вартості замовлення.Зробити це можна з свого власного кабінету любим із запропонованих способів(квитанція в банку,термінали по прийому платежів, кредитні картки,електронні гроші).Після внесення авансу бажано прислати нам по емейлу відскановану або сфотографовану квитанцію про оплату ,щоб ми зразу почали роботу над Вашим замовленням.Зберігати квитанцію про оплату до підтвердження нами про получення оплати.Остальну суму можна віддати кур`єру готівкою при полученні заказу. Після закінчення написання картини і підтвердження якості ми можемо оформити в рамку,або лишаем на підрамнику,або скручуем в тубу для подальшого транспортування и доставки.

Упаковка і пересилка

Для пересилки по пошті чи кур`єрською службою готові копії  великих розмірів пересилаються в  згорнутому вигляді,без підрамника,в спеціальних тубах,дозволяючих гарантувати цілісність картини та зображення.

Час доставки.

Час доставки товарів складається зі слідуючих етапів:

1.Час получення товару від художника , комплектація та упаковка,від 1 дня до 3 тижнів. 2.Рами від 1 до 5ти днів. 3.Художні копії робіт на полотні- від 5 до 30  робочих днів. Час доставки залежить  від вибраного способу доставки і відстані.(всі питання  по доставці обговорюються на початку співпраці).

Способи доставки.

Найбільш зручний спосіб кур`єрськими службами. Ми працюєм з такими кур`єрськими службами,як Автолюкс,САТ,Міст-Експрес.для доставки прямо додому користуємося послугами Міст-Експресу, або САТ. Також ви можете запропонувати  інший варіант,зручніший для Вас.

 

Доставка поштою
Ми здійснюемо доставку замовлень в країни Ближнього (СНД и країниБалтії) і Дальнього зарубіжжя звичайною поштою або Авіа поштою
Вартість доставки залежить від ваги і дійсних тарифів.Звичайна пошта  здійснює доставку від 3 до 10 неділь,Авіа пошта- від 2-х до 6-ти неділь
Доставка міжнародною службою ЕМС.
Одна з недорогих служб експрес –доставки в різні країни. Середній час доставки- від 5 до 14 днів,залежно від регіону.
Інші міжнародні кур’єрські служби. UPS, DHL, TNT, Fedex

Доставка представником магазину.
Доставка здійснюється в межах Києва,Львова,Івано-Франківська.Середній час доставки замовлення 1-2 дні,в обумовлений з клієнтом час.
Інші способи доставки.
Якщо Ваше місто чи країна не входить в регіон нашої доставки,або якщо ви хочете щоб товар був доставлений Вам іншою кур’єрською службою,пишіть нам по e-mail .Ми постараємось рішити це питання в найкоротший термін.
Обмеження доставки.
Деякі товари мають обмеження в доставці.Наприклад ,полотна розміром більше 88см по меншій стороні не пересилаються звичайною поштою.